İDMAN
14:18 / 27.08.2022
885

Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi açıqlandı

UEFA Çempionlar Liqasında 2022/2023 mövsümü üçün qrup mərhələsinin tam təqvimi açıqlanıb.
 
HİT.az xəbər verir ki, qruplarda I turun oyunları 6-7 sentyabrda keçiriləcək.
 
İlk 5 turun qarşılaşmaları Bakı vaxtı ilə saat 20:45 və 23:00-da, son turun matçları isə Bakı vaxtı ilə saat 21:45 və 00:00-da başlayacaq.
 
Çempionlar Liqası
Qrup mərhələsi
 
I tur
6 sentyabr
 
E qrupu
20:45. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Çelsi" (İngiltərə)
23:00. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Milan" (İtaliya)
 
F qrupu
23:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Real Madrid" (İspaniya)
 
G qrupu
20:45. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
23:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Mançester Siti" (İngiltərə)
 
H qrupu
23:00. PSJ (Fransa) - "Yuventus" (İtaliya)
23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
 
7 sentyabr
 
A qrupu
20:45. "Ayaks" (Niderland) - "Reyncers" (Şotlandiya)
23:00. "Napoli" (İtaliya) - "Liverpul" (İngiltərə)
 
B qrupu
23:00. "Atletiko" (Madrid, İspaniya) - "Portu" (Portuqaliya)
23:00. "Brügge" (Belçika) - "Bayer" (Almaniya)
 
C qrupu
23:00. "Barselona" (İspaniya) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)
23:00. "İnter" (İtaliya) - "Bavariya" (Almaniya)
 
D qrupu
20:45. "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya)
23:00. "Tottenhem" (İngiltərə) - "Marsel" (Fransa)
 
II tur
13 sentyabr
 
A qrupu
23:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Ayaks" (Niderland)
23:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Napoli" (İtaliya)
 
B qrupu
23:00. "Portu" (Portuqaliya) - "Brügge" (Belçika)
23:00. "Bayer" (Almaniya) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)
 
C qrupu
20:45. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "İnter" (İtaliya)
23:00. "Bavariya" (Almaniya) - "Barselona" (İspaniya)
 
D qrupu
20:45. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Tottenhem" (İngiltərə)
23:00. "Marsel" (Fransa) - "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya)
 
14 sentyabr
 
E qrupu
23:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Zaltsburq" (Avstriya)
20:45. "Milan" (İtaliya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
 
F qrupu
20:45. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Seltik" (Şotlandiya)
23:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "Leyptsiq" (Almaniya)
 
G qrupu
23:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Sevilya" (İspaniya)
23:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)
 
H qrupu
23:00. "Yuventus" (İtaliya) - "Benfika" (Portuqaliya)
23:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - PSJ (Fransa)
 
III tur
4 oktyabr
 
A qrupu
23:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Reyncers" (Şotlandiya)
23:00. "Ayaks" (Niderland) - "Napoli" (İtaliya)
 
B qrupu
23:00. "Portu" (Portuqaliya) - "Bayer" (Almaniya)
23:00. "Brügge" (Belçika) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)
 
C qrupu
20:45. "Bavariya" (Almaniya) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)
23:00. "İnter" (İtaliya) - "Barselona" (İspaniya)
 
D qrupu
20:45. "Marsel" (Fransa) - "Sportinq" (Portuqaliya)
23:00. "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya) - "Tottenhem" (İngiltərə)
 
5 oktyabr
 
E qrupu
20:45. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
23:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Milan" (İtaliya)
 
F qrupu
20:45. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Seltik" (Şotlandiya)
23:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)
 
G qrupu
23:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - "Kopenhagen" (Danimarka)
23:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)
 
H qrupu
23:00. "Yuventus" (İtaliya) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - PSJ (Fransa)
 
IV tur
11 oktyabr
 
E qrupu
23:00. "Milan" (İtaliya) - "Çelsi" (İngiltərə)
23:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Zaltsburq" (Avstriya)
 
F qrupu
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)
23:00. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Real Madrid" (İspaniya)
 
G qrupu
20:45 "Kopenhagen" (Danimarka) - "Mançester Siti" (İngiltərə)
23:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Sevilya" (İspaniya)
 
H qrupu
20:45. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Yuventus" (İtaliya)
23:00. PSJ (Fransa) - "Benfika" (Portuqaliya)
 
12 oktyabr
 
A qrupu
20:45. "Napoli" (İtaliya) - "Ayaks" (Niderland)
23:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Liverpul" (İngiltərə)
 
B qrupu
20:45. "Atletiko" (Madrid, İspaniya) - "Brügge" (Belçika)
23:00. "Bayer" (Almaniya) - "Portu" (Portuqaliya)
 
C qrupu
23:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Bavariya" (Almaniya)
23:00. "Barselona" (İspaniya) - "İnter" (İtaliya)
 
D qrupu
23:00. "Tottenhem" (İngiltərə) - "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya)
23:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Marsel" (Fransa)
 
V tur
25 oktyabr
 
E qrupu
20:45. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Çelsi" (İngiltərə)
23:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Milan" (İtaliya)
 
F qrupu
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)
23:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Real Madrid" (İspaniya)
 
G qrupu
20:45. "Sevilya" (İspaniya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
23:00."Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Mançester Siti" (İngiltərə)
 
H qrupu
23:00. PSJ (Fransa) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Yuventus" (İtaliya)
 
26 oktyabr
 
A qrupu
23:00. "Napoli" (İtaliya) - "Reyncers" (Şotlandiya)
23:00. "Ayaks" (Niderland) - "Liverpul" (İngiltərə)
 
B qrupu
20:45. "Brügge" (Belçika) - "Portu" (Portuqaliya)
23:00. "Atletiko" (Madrid, İspaniya) - "Bayer" (Almaniya)
 
C qrupu
20:45. "İnter" (İtaliya) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)
23:00. "Barselona" (İspaniya) - "Bavariya" (Almaniya)
 
D qrupu
23:00. "Tottenhem" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)
23:00. "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya) - "Marsel" (Fransa)
 
VI tur
1 noyabr
 
A qrupu
00:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Napoli" (İtaliya)
00:00: "Reyncers" (Şotlandiya) - "Ayaks" (Niderland)
 
B qrupu
21:45. "Portu" (Portuqaliya) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)
21:45. "Bayer" (Almaniya) - "Brügge" (Belçika)
 
C qrupu
00:00. "Bavariya" (Almaniya) - "İnter" (İtaliya)
00:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Barselona" (İspaniya)
 
D qrupu
00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Ayntraxt" (Frankurt, Almaniya)
00:00. "Marsel" (Fransa) - "Tottenhem" (İngiltərə)
 
2 noyabr
 
E qrupu
00:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
00:00. "Milan" (İtaliya) - "Zaltsburq" (Avstriya)
 
F qrupu
21:45. "Real Madrid" (İspaniya) - "Seltik" (Şotlandiya)
21:45. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Leyptsiq" (Almaniya)
 
G qrupu
00:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)
00:00. "Mançester Siti" (İngilttərə) - "Sevilya" (İspaniya)
 
H qrupu
00:00. "Yuventus" (İtaliya) - PSJ (Fransa)
00:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Benfika" (Portuqaliya)
 
0